Trezory Praha

Praha bohatne,
ostatní kraje ne

Od roku 2009 se v České republice nedaří dohánět úroveň ostatních zemí okolo nás a celkově v Evropě. Z dlouhodobého pohledu se dokonce polovina krajů vzdaluje. Srovnatelnou životní úroveň mají jen některé oblasti Česka. Jedná se o Prahu se středními Čechy a jižní Morava v čele s Brnem. U ostatních oblastí je dlouhodobě životní úroveň stejná nebo dokonce klesá. Některé kraje mají to štěstí, že jejich životní úroveň se alespoň průměru přibližuje.

trezory Praha

Trezory NS 4 jsou naše nejprodávanější trezory a velice oblíbené v Praze. Ideální velikost s výškou 78 cm, rozumná hmotnost 134 kg a v neposlední řadě výhodná cena. Prohlédnout si trezor můžete v internetovém obchodě - trezory Praha (externí odkaz).

V červnu 2012 vydal Český statistický úřad studii, podle které je jasně patrné, že hlavním tahounem ja právě Praha. Životní úroveň Evropské sedmadvacíty dokonce pražané převyšují. Navíc rychle bohatnou. Průměr celé Evropské únie již v roce 1995 přesahovala Praha o 23%. Papírově jeden z nejbohatších regiónů celé únie je Praha. Před několika lety převyšovala životní úroveň průměr Evropy již o 72%!


kraje trezory Praha

Statistika pro Prahu

Ekonomové ovšem varují. Čísla na papíře mohou být zavádějící. Do Prahy směřují nadnárodní firmy, které zde mají jen sídlo společnosti. Továrny mají pak firmy jinde. Ekonomický výkon Prahy tak zvyšují zahraniční, nadnárodní a také české podniky. Příkladem může být například ČEZ.

Trend bohatého hlavního města je samozřejmě také v ostatních zemích. Bratislava ve srovnání s ostatními krají nebo mezi Budapeští a maďarskými regiony.